Верифицированный профиль
14
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
46
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1315
Последний визит на сайт
сегодня
Продаж нерухомості
Оренда нерухомості
Продаж будинків
Продаж землі
Юридичний супровід об'єкту

Продажа квартир (9)

  • 86 000 $
    1 830 $/м²

    Лисеницкая ул., 2а

    єВідновлення Майоровка
    1 комната
    47 / 19 / 11 м²
    этаж 3 из 10
    2018 год постройки
    сегодня
    Продаж 1 кім кв вул Лисеницька 3/10 цегла, новобудова 46.5 кв м. Квартира з ремонтом, індивідуальне газове опалення. Гарне планування, з кухні та кімнати вихід на балкон. Вигоди разом. Будинок зданий та заселений. Огляд по домовленості.
    Риелтор
  • 127 300 $
    1 900 $/м²

    Кульпарковская ул., 226-М

    2 комнаты
    67 / 30 / 17 м²
    этаж 2 из 6
    сегодня
    Продаж 2 кім кв вул Кульпарківська ЖК "Місто Трав" 2 пов, площа 67 кв м, будинок зданий та заселений. Гарне планування кухня-студіо з закритою лоджією, дві ізольовані кімнати, санвузол роздільний. Вікна в внутрішній двір без машин. Індивідуальне опалення, газовий котел, радіатори, лічильники. Нульовий цикл, залиті стяжки в кімнатах та коридорі. Розведена сантехніка, електрика. Кладовка між поверхами.
    Риелтор
  • 91 000 $
    1 400 $/м²

    Раковского ул., 24

    2 комнаты
    65 / 25 / 22 м²
    этаж 6 из 16
    сегодня
    Продаж 2 кім квартиру вул. Раковського, ЖК "Five Address", забудовник Resident Development. Новобудова бізнес класу. Розташований комплекс навпроти супермаркету Арсен, McDonald’s. Продаж по переуступці. Поверх 7/16. Площа 65 кв м. Здача будинку цього 2025 року. Індивідуальне опалення. Утеплення - мін вата. Є підземний паркінг. Вартість 1350$ кв м
    Риелтор
  • 63 000 $
    1 500 $/м²

    Стрыйская ул., 144

    1 комната
    42 / 12 / 18 м²
    этаж 5 из 16
    2024 год постройки
    сегодня
    Продаж 1 кім кв вул Мікльоша Карла. Поверх 5/9 цегла, площа 42 м² ЖК Felicity. Індивідуальне опалення. Сучасна новобудова в районі з розвиненою інфраструктурою. Забудовник - Kredo Development. Відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: навчальні заклади, школа, лікарня, тц, паркова зона. Двір без машин. Ціна 63000 $ Здача будинку до кінця 2026р. [телефон скрыт]
    Риелтор
  • 235 000 $
    3 133 $/м²

    Кульпарковская ул., 226-Г

    2 комнаты
    75 / 32 / 18 м²
    этаж 8 из 10
    сегодня
    Продаж 2 кім кв, вул Кулькарківська 8/10, площа 74 кв.м, ЖК "Місто Трав". Квартира з продуманим плануванням, на дві сторони. Дві ізольовані кімнати, велика кухня студіо, два санвузли, гардеробна, закрита лоджія з підігрівом підлоги. Панорамні вікна. Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги. Квартира укомплектована дорогими мебляти та побутовою технікою. Три кондиціонери. Багато шаф для зберігання речей. В кімнатах підлога кварц вініл. Фільтра на воду. Сигналізація. Багато декоративного світла.
    Риелтор
  • 86 000 $
    1 849 $/м²

    Лисеницкая ул., 2а

    1 комната
    47 / 18 / 11 м²
    этаж 3 из 10
    2018 год постройки
    сегодня
    Продаж 1 кім кв вул Лисинецька 3/10 цегла, новобудова 46.5 кв м. Квартира з ремонтом, індивідуальне газове опалення. Гарне планування, з кухні та кімнати вихід на балкон. Вигоди разом. Будинок зданий та заселений. Огляд по домовленості.
    Риелтор
  • 85 000 $
    1 181 $/м²

    Роксоланы ул., (Будинок 2)

    2 комнаты
    72 / 32 / 26 м²
    этаж 1 из 10
    2021 год постройки
    сегодня
    Продаж 2 кім кв вул Роксоляни ЖК "CONTINENT GREEN", площа 72 кв м, житлова 32 кв м, кухня студія 26 кв м, перший високий поверх, новобудова здана, можна робити ремонт, нульовий цикл, індивідуальне газове опалення, в ціну входить котел, радіатори, чистова стяжка, броньовані двері. Висота 3 метри. Вікна на захід. В будинку є можливість придбати паркомісце в підземному паркінгу. Територія обладнана дитячими та спортивними майданчиками, внутрішній двір без. Є право власності. Можна обговорити продаж по програмі Є-Оселя по ціні 85000$
    Риелтор
  • 115 000 $
    1 533 $/м²

    Коновальца ул. (Энгельса), 15

    3 комнаты
    75 / 54 / 11 м²
    этаж 3 из 3
    1900 год постройки
    сегодня
    Продаж 3 кім кв вул Коновальця 3/3 (початоквулиці), площа 75 кв м. Австрійські будинок, залізобетонне перекриття. Квартира потребує ремонту. Три вікна на фасад будинку. З квартири вихід на горище. Дуже гарна вулиця, ближній центр. Ціна 115000$ [телефон скрыт]
    Риелтор
  • 45 500 $
    1 569 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 151

    1 комната
    29 / 19 / 4 м²
    этаж 1 из 3
    1865 год постройки
    сегодня
    Продаж 1 кім квартири по вул Б. Хмельницького, площа 29 м², поверх 1. Квартира без ремонту, індивідуальне опалення. Вхідні з двору, два вікна на фасад будинку. Польський будинок, висота 3.35 м. До квартири належать підвал 15 м² з вікном (цоколь) з всіма комунікаціями. Ціна 45500$ [телефон скрыт]
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: